Par mums

Vīzija.

Uzņēmuma vīzija ir būt par inovatīvu, uzticamu, vadošu Latvijas vairum- un mazumtirdzniecības uzņēmumu savā jomā, kas piedāvā plašāko un precīzāko klientu problēmu risinājumu, balstoties uz laipnu apkalpošanu, pieredzi, zināšanām un tiešiem sakariem ar ražotājiem, kas ar savu darbību rūpējas par klientu, darbinieku, sabiedrības un īpašnieku labsajūtu.

Misija.

Uzņēmuma misija ir Latvijas tirgū piedāvāt, nodrošināt un sagādāt klientiem, tiem nepieciešamās preces, tādā veidā maksimāli efektīvi atrisinot vai novēršot problēmas.

Politika.

"Pro Mehanika" piedāvā klientiem kvalitatīvas, mūsdienīgas preces un pakalpojumus.

Uzņēmuma vērtības:

  • Tuvums un piejamība – lai ikviens klients mūs var sasniegt sev ērtākā veidā un vietā, gan Rīgas, gan citu pilsētu veikalos-noliktavās, gan ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību (interneta mājas lapā, e-noliktavā.) Nodrošinām katram klientam preču piegādi uz tā norādīto piegādes vietu;
  • Individuāla attieksme pret katru klientu – mūsu darbinieki piedāvā katrā konkrētajā situācijā piemērotāko risinājumu klientam. To apkalpošanai tiek ieviesti augsti, ikvienam darbiniekam saistoši standarti un darbību apraksti;
  • Uzticamība un atsaucība – esam pretimnākoši un uzticami saviem klientiem un darbiniekiem, kā arī pārējai sabiedrībai, izprotot tās vajadzības, sniedzot atbalstu un darbojoties saskaņā ar pastāvošo likumdošanu;
  • Progresivitāte – esam optimizējuši uzņēmuma vadības sistēmu atbilstoši mūsdienu prasībām un standartiem. Pilnveidojam savus piedāvājumus un pakalpojumus, sekojot vispārējām attīstības tendencēm;
  • Izaugsme – pastāvīgi nodrošinām darbinieku zināšanu atjaunošanu un personisko pilnveidošanos.

Joprojām turpinām nodarboties ar gultņu, siksnu, blīvslēgu, pievadķēžu piegādi, plakano piedziņas siksnu un konveijeru lentu piegādi un tirdzniecību gan Latvijā, gan ārpus tās.

Mūsu sortimentā ir arī sprostgredzeni, gumijas gredzeni, putekļu aizsargi, smēres, industriālā plastmasa, standarta un arī konveijeru ķēdes, kapara un teflona bukses, starpasu sajūgi, kardāna krustiņi, ķēžu zobrati, darba cimdi, metināšanas stieples, ierīces gultņu montāžai un demontāžai u.c. produkti.

Kompānijā notiek regulārs darbs pie jaunu produktu grupu attīstības.

Mūsu vairumtirdzniecības noliktavā Rīgā un veikalos ir visplašākais preču sortiments industriālajai, kokapstrādes, lauksaimniecības un sadzīves tehnikai, kā arī visu veidu automašīnām, tai skaitā kravas automašīnām un autobusiem. Mūsu sortimentā ir produkcija tramvajiem, dzelzceļa vajadzībām un ostām. Pēdējo gadu laikā esam intensīvi attīstījuši auto segmenta sortimentu.

Pašlaik mūsu noliktavas sortimentā ir pieejami vairāk kā 20 000 dažādu veidu preču nosaukumu un varam lepoties ar vienu no plašākajām noliktavām ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā. Publicējam savu noliktavu un cenas internetā, mūsu mājas lapā www.iuna.lv, e-noliktava.

Esam attīstījuši savu veikalu tīklu, kurš strādā vienotā sistēmā. Jau esošajiem 6 veikaliem Rīgā, pēdējo gadu laikā pievienojušies veikali daudzās Latvijas lielākajās pilsētās – Jelgavā, Valmierā, Liepājā, Saldū, Siguldā, Cēsīs, Madonā, Rēzeknē, Ventspilī, Daugavpilī, Aizkrauklē un Tukumā, kā arī, norisinās darbs pie veikalu celtniecības projektiem uz nopirktajām zemēm Rīgā (Ropažu un Lubānas ielā) un Kuldīgā. Jau labu laiku strādājam jaunā un modernā noliktavas - biroja ēkā Rīgā, Kurzemes prospektā 164A.

Vairāku gadu garumā mūsu kompānijai ir izveidojusies pastāvīga un aktīva sadarbība ar vairāk kā 5000 pastāvīgiem klientiem visā Latvijā. Mūsu klienti ir daudzi Latvijas vadošie rūpniecības uzņēmumi.

Daudzajos gados ir uzkrāta vērtīga pieredze šajā darbības sfērā – nostiprinājusies sadarbību ar pasaulē vadošajiem ražotājiem.

Vēlamies slēgt ilgtermiņa sadarbības līgumus ar visiem Latvijas uzņēmumiem, piedāvājot labākās cenas par attiecīga līmeņa precēm, gadiem krātu pieredzi un profesionālismu.

Firmas politika nav pārstāvēt kādu konkrētu ražotāju, bet atrast klientam piemērotāko, nelobējot nevienu no tiem.